Главная
Чудеса света
Корпоратив
Авиабилеты
Райская свадьба
Морские круизы
Интересное
 

Главная / Полезные статьи / Кому підходить матрац розміром 140х200 см

Кому підходить матрац розміром 140х200 см

Матрац – це саме та річ, яку ми використовуємо щодня. Крім того, він відповідає за рівень комфорту під час сну. Якісний відпочинок є запорукою гарного настрою та самопочуття. Отже, вибору матраца варто приділити достатньо уваги. Зручне ліжко – не лише те, яке є досить м’яким. Попри важливість використання якісних матеріалів у внутрішньому наповненні виробу, потрібно також врахувати його габарити.


матрац

Для кого призначені матраци шириною 1,4 м

Спите окремо чи разом із партнером? Ортопедичний матрац 140х200 https://amebli.com.ua/ortopedicheskie-matrasy-140h200/ є універсальним рішенням, яке підходить для кожної з цих ситуацій. Якщо вам потрібно багато вільного простору для того, щоб розкинути кінцівки, чи ви часто любите перевертатися уві сні, саме матрац шириною 1,4 м дозволить вам почуватися впевнено на ліжку. Раптово скотитися з нього уві сні не так просто. Отже, якщо кількість вільного простору в кімнаті дозволяє, варто скористатися можливістю замовити широкий односпальний виріб.

Проте матрац 140х200 см призначений не лише для однієї людини. На ньому може поміститися пара, якщо ви, звісно, бажаєте бути ближчими один до одного під час сну. Цікаво, але саме матраци розміру 140х200 см є стандартними для двоспальних ліжок у Франції. Також вони можуть стати гарним варіантом для невеликої кімнати, оскільки дадуть змогу раціональніше використовувати наявний простір.


матрац

Яке наповнення може бути у матраца 140х200

Зазвичай ортопедичні матраци 140х200 коштують дешевше в порівнянні з аналогами більшого розміру. Проте це пов’язано саме з габаритами виробу та жодним чином не позначається на його якості. Розмір матраца не накладає ніяких обмежень на тип матеріалів, що використовуються в конструкції. З-поміж доступних варіантів ви також можете знайти пружинні та безпружинні моделі, що відрізняються показниками жорсткості та максимального навантаження на спальне місце. 

Ортопедичні матраци 140х200 см виготовляють відомі українські та закордонні виробники, тож вибір таких моделей точно не можна назвати обмеженим. Ознайомитися з усіма доступними пропозиціями дуже просто, навіть не виходячи з дому. Скористайтеся для цього сайтом інтернет-магазина Amebli, де представлений широкий асортимент виробів від перевірених брендів. Ви можете ознайомитися з запропонованими товарами завдяки детальному опису характеристик кожної моделі та зробити вигідну покупку.